Mini mýdlo

70.00 

Miniatury našich voňavých mydýlek jako dárek pro vaše hosty. Přírodní mydýlka, která jsou čistě rostlinného původu vyrobena z glycerinu, kozího mléka nebo bambuckého másla. Budou prospěšná vaší pokožce, ale můžete je použít třeba i na ovonění vaší šatní skříně.

Možnost zajištění etikety s vlastním textem po předchozí domluvě.

MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ K OBJEDNÁNÍ JE 10 ks.

Vyrobeno: v naší dílně v České republice

Gramáž : +- 70g

Mýdlo s kozím mlékem – poskytuje vynikající hydratační vlastnosti, má antibakteriální účinky, zklidňuje, proto je vhodné pro citlivou a alergickou pokožku. Hojně se používá k léčbě ekzémů, lupénky a různých vyrážek. Je vhodné i pro problematickou pleť se sklonem k tvorbě akné. Obsažené látky pomáhají zmírňovat vznik vrásek a další projevy stárnutí pokožky. Zanechává příjemný pocit na kůži. Je bohaté na vitamín E.

Mýdlo s bambutským máslem – pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky, je protizánětlivé a dobré na extrémně vysušenou pokožku, k léčbě akné, ekzémů, vyrážek na vrásky i strie. Bohaté na vitamíny E, D a Beta Karoten.

Šetrná ruční výroba dovoluje našim výrobkům uchovat si všechny prospěšné látky. Mastné kyseliny, vitaminy i hydratační látky.

Složení:

„Čokačíno“

voda, glycerin, kozí mléko, propilene glycol, sodium laureth sulfate, sodium, stearate, sodium laurate, kávová sedlina, aroma mléčná čokoláda, zrnka 100% arabica

„Kokomandle“

voda, glycerin, ovesné vločky a bambucké máslo, sušený kokos, kokosový peeling, aroma kokos, mandle

„Na růžové vlně „

voda, glycerin, kozí mléko, propilene glycol, sodium laureth sulfate, sodium, stearate, sodium laurate, glitry do kosmetiky zlatý, mořská sůl, metalický pigment, mýdlové aroma

Přidat do dárkové krabičky
Přidat do dárkové krabičky
Kategorie: