WORKSHOPY

Chcete si zůtulnit vaše bydlení? Baví vás tvořit? Chcete se naučit něco nového? Nebo jen hledáte dárek pro někoho blízkého? Tak přijďte tvořit s námi. Uděláte si chvíli čas sama pro sebe, můžete zapojit vaši kreativní stránku a přitom si doma neuděláte nepořádek a ještě si odnesete něco hezkého.

Pomůžeme vám ale i s organizací a přípravami na vaši vlastní svatbu, stačí využít našich svatebních konzultací, které probíhají celoročně.

AKTUÁLNĚ PŘIPRAVUJEME:

  • KVĚTINOVÉ DÝNĚ 27. 9. 2021  
  • VÝROBA PŘÍRODNÍCH SVÍČEK 20. 11. 2021
  • ADVENTNÍ VĚNCE 26. 11. / 27. 11 2021
  • Svatební konzultace poskytujeme celoročně po předchozí domluvě

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli workshop myslete na to, že počet míst je omezený, proto vás chceme poprosit o včasnou rezervaci na e-mail: marcela@kralovskesvatby.cz

 

KVĚTINOVÉ DÝNĚ

Chcete si vyrobit krásnou podzimní dekoraci a přitom si doma neudělat nepořádek? Máte rádi aktivní odpočinek, chcete na chvíli přestat myslet a jen se soustředit na to, co krásného vám vykvete pod rukama? Tak to je náš workshop dělaný přímo pro vás. Přijďte si s námi oživit pochmurné podzimní dny do krásných prostor na Náš mlýn. A protože k podzimu patří dýně, vyrobíme si z nich krásnou podzimní dekoraci, s živými květy, která vám udělá radost a užijete si příjemnou společnost dalších tvořivých nadšenců.

 

 

VÝROBA SVÍČEK Z PŘÍRODNÍHO VOSKU

Dny se začínají krátit, tma je brzy a tak s příchodem podzimu začínám pálit víc a víc svíček. Máte to taky tak? Přemýšleli jste, že si někdy zkusíte nějakou svíčku vyrobit sami, ale neměli jste na to odvahu nebo se vám nechtějí shánět a hledat ty správné komponenty a materiál pro jejich výrobu? Nevadí, přijďte na náš workshop a my obstaráme vše za vás. Vyrobíte si 3 svíčky, do různých nádob, které si pak odnesete. Můžete si je nechat nebo je třeba někomu darovat k Vánocům, protože nejkrásnější dárek je ten, který člověk vyrobí sám pro toho druhého, že? 🙂 Celý workshop se bude konat v prostorách Náš mlýn. A právě tento workshop je pro toto místo jako stvořený a víte proč? Protože v prostorách Našeho mlýna kdysi dávno byla výrobna svíček, a co víc maminka majitele paní Cojocaru zde tenkrát pracovala. Díky našemu workshopu tady znovu ožije řemeslo, které tomuhle místu není vůbec cizí a to je přece krásné…Přijďte si tento okamžik užít s námi.

 

ADVENTNÍ VĚNCE

Advent bez adventního věnce? To snad ani nejde. Vánoce jsou moje nejoblíbenější období z celého roku! Už od dětství jsem v tomto období milovala všudypřítomnou vůni skořice, jehličí a s přibývajícím věkem  samozřejmě i punč, jehož recept jsem za ty roky vytunila k dokonalosti. Zkrátka vánoční atmosféru miluju a patří k ní i výroba adventních věnců, který si vyrábím sama každý rok už od 5ti let. Přivedl mě k tomu můj dědeček a byla to naše každoroční, vánoční tradice. A protože chci stejně dokonalou atmosféru na jakou jsem zvyklá dopřát i vám, tak ani letos tento workshop nevynecháme! Zapomeňte na chvíli na předvánoční shon a přijděte si užít a vychutnat vánoční atmosféru na Náš mlýn s námi. První adventní neděle je 28.11. a vy budete mít krásně čerstvý věnec až budete zapalovat 1 adventní svíčku.

 

SVATEBNÍ KONZULTACE 2021

  • Termíny po individuální domluvě
  • rezervace na e-mailu: marcela@kralovskesvatby.cz