NAŠE SLUŽBY

 • svatba na klíč
 • svatební koordinace
 • výzdoba na klíč
  (ať už se jedná o svatbu, rodinnou oslavu, firemní nebo vánoční večírek)
 • svatební tiskoviny – oznámení, zasedací pořádek, jmenovky, menu aj.
 • e-shop se svatebními doplňky
 • symbolický svatební obřad 
 • obnovení manželského slibu
 • pořádání oslav, firemních večírků
 • zásnuby na míru
 • organizace rozlučky se svobodou
 • dětské oslavy, baby shower
 • pořádání workshopů
  (konzultace svatby, svatební výzdoby, kreativní workshopy)

V případě, že by vás zajímala kterákoli z uvedených služeb, stačí když nám napíšete e-mail.
My si s vámi rádi domluvíme osobní schůzku, na které si řekneme jak spolupráce s námi funguje, jaké jsou vaše představy a naše možnosti.

První schůzka je vždy zcela nezávazná a zdarma.

Svatební agentka

Zajistit vám celou svatbu od A do Z tak, aby jste měli se vším plánováním co nejméně práce a starostí je také naší náplní práce. Nabídneme vám tedy kromě svatebních výzdob i služby koordinátorky. Zkušenosti s koordinováním svateb máme od roku 2014, kdy jsem začala plánovat svoji vlastní svatbu a troufnu si říct, že to byla ta nejcennější zkušenost. Poté jsem se rozhodla, že bych se chtěla svatbám začít věnovat aktivně a tak se tomu stalo. V roce 2016, pod vedením kolegyně Jany Kubáčové ze svatebniagentka.cz. Janča se koordinacím svateb věnuje již přes 15 let a my jsme pyšní na to, že s ní můžeme spolupracovat. Více o službě svatební koordinace se můžete dozvědět na webu svatebniagentka.cz nebo na osobní schůzce s námi. Na vaší svatbě se pak může objevit jedna z nás nebo případně našich kolegyň.

Svatební agentka:

Mgr. Jana Kubáčová

http://www.svatebniagentka.cz/

Svatební salon CAXA

Svatební salon CAXA nabízí k zapůjčení nejen nepřeberné množství svatebních a společenských šatů pro ženy, muže i děti,
ale také inventář a mobiliář, který se díky spolupráci s námi může objevit i na vaší svatbě.

http://www.caxa.cz

PRO TY, KTEŘÍ BY CHTĚLI ZNÁT NÁŠ PŘÍBĚH

To, jak vznikl příběh Královských svateb, nemohl napsat lépe nikdo jiný, než moje kamarádka a kolegyně Jana Kubáčová.

Proto bych ráda citovala právě její slova:

„V červenci 2013 na mě z e-mailu vybafla další zájemkyně s žádostí o práci ve svatebniagentka.cz. Psala jistá slečna Marcela Králová, tenkrát jsme ale nikoho nehledali. Jenže když se člověk svého snu nevzdává, často se dočká jeho naplnění.
V srpnu 2014 psala znovu. Bude se vdávat a ráda by využila našich služeb. Dodnes ji podezírám, že si nás objednala jen proto, aby nám ukázala, jak moc ji svatbaření baví, a jak velký cit a talent pro tuto práci má. A tak se z ní v červnu 2015, kdy řekla ANO svému manželovi, stala paní Pešatová.
Musím říct, že za celou dobu, co se pohybuji ve svatebním světě, jsem tak připravenou nevěstu neměla. Dodnes má doma cosi jako „SVATEBNÍ DENÍK,“ který během příprav zaplavily desítky jejích nápadů a inspirací. Netuším, kde všude k nim přišla, každopádně jsem si ji hned založila do škatulky „až jednou budu potřebovat novou koordinátorku do týmu…“

… no a v lednu 2016 jsem otěhotněla. Když jsem zvažovala, kdo by mě mohl po Pavlíkově boku zastoupit, „Marci“ byla jasná volba! Nevěsty mi potvrdí, že se své nové role zhostila na jedničku a na konci sezóny se zakousla do realizace dalšího svého snu – realizací svatebních výzdob. A tak vznikl její vlastní projekt Královské svatby.“

A tak jsme tu pro vás. Nejen že si plníme vlastní sen, ale snažíme se plnit i ty vaše.  Chceme vám poskytnou to, co by jsme si přáli mít na vlastních svatbách a co nám v té době chybělo. I proto vznikl náš svatební e-shop, kde najdete produkty, které vznikají pod našima rukama.

Přejeme si, aby vaše svatba byla krásná, nezapomenutelná, jako by byla naše vlastní a hlavně bez starostí.

Více o nás se můžete také dozvědět v tomto článku:

„Organizovat a zdobit svatby je krásná práce, která vás prostě musí bavit,“ říká svatební koordinátorka Marcela z agentury Královské svatby